O mnie

O mnie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończyłam pięcioletnie studia magisterskie na kierunku Pedagogika Ogólna z Terapią Pedagogiczną.

Dyplom logopedy uzyskałam na Uniwersytecie Opolskim. Pracę dyplomową z zakresu SLI i rozwoju zasobu leksykalnego u dzieci z SLI broniłam u dr Grażyny Jastrzębowskiej.